Liberecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Adam Pospíšil
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.3. 16:30
AC083
Košutka - Zruč n.S.
35 : 20
1.liga starší dorostenci
23.4. 14:00
AG114
Dukla - Karviná
27 : 17
2.4. 14:00
AG101
Dukla - HBC Strakonice 1921
33 : 27
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 13:00
AH058
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
22.11. 16:00
AH044
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
19 : 19
19.9. 13:00
AH005
Náchod - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
1.liga mladší dorostenci
23.4. 12:00
AJ114
Dukla - Karviná
32 : 31
2.4. 12:00
AJ101
Dukla - V. Bystřice
32 : 29
2.liga mladší dorostenci Č
13.3. 12:00
AK086
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
24 : 32
21.11. 13:00
AK044
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
23 : 26
3.10. 12:30
AK013
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy
35 : 27
19.9. 11:00
AK005
Náchod - Lokomotiva Vršovice
33 : 17
Český pohár žen
6.9. 17:00
AN003
Střešovice A - Milevsko
29 : 17
Žákovská liga starších žáků
19.3. 16:15
AO180
Rožnov p.R. - V. Bystřice
16 : 37
19.3. 14:25
AO178
Zubří A - Rožnov p.R.
26 : 13
19.3. 13:30
AO177
V. Bystřice - HK Lovosice "A"
35 : 21
19.3. 10:45
AO174
V. Bystřice - Zubří A
25 : 31
19.3. 09:50
AO173
Rožnov p.R. - S.Vršovice
15 : 24
12.12. 17:00
AO050
Jičín - Talent A
16 : 19
12.12. 16:00
AO049
HBC Strakonice - Rožnov p.R.
32 : 12
12.12. 15:00
AO048
TJ STM Olomouc - Jičín
17 : 23
12.12. 14:00
AO047
Talent A - HBC Strakonice
21 : 15
12.12. 12:00
AO045
HBC Strakonice - Jičín
17 : 22
12.12. 11:00
AO044
Talent A - TJ STM Olomouc
27 : 8
2.liga ženy Z
17.10. 16:00
AS023
Turnov - Milevsko
29 : 15
3.10. 14:15
AS013
HBC Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 13
1.liga starší dorostenky - západ
14.2. 15:00
AUA069
Slavia - Loko Č.Budějovice
38 : 17
13.12. 15:00
AUA065
Slavia - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 16
6.12. 11:00
AUA058
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
25 : 37
24.10. 13:00
AUA030
Kobylisy - Astra Praha
31 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 12. kolo - výsledky
video
online
Ž. Brod - Turnov
26 : 22
video
online
Jičín "C" - Česká Lípa
25 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín "C"
12
9
1
2
312 : 256
19
2
Ž. Brod
12
9
1
2
274 : 242
18
3
Česká Lípa
12
3
0
9
244 : 282
6
4
Turnov
12
2
0
10
250 : 300
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
66
Jan Möller
TJ Turnov
58
Jan Duben
Loko Česká Lípa
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
20
Jan Duben
Loko Česká Lípa
13
Jan Möller
TJ Turnov
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
TJ Turnov
32
Ondřej Kulich
TJ Turnov
30
David Novotný
ŽBS Železný Brod
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.