Liberecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
Inter REG liga - Starší žáci
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Petr Laštovička
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.3. 18:00
AC087
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
21 : 31
2.liga muži JM
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
17.4. 17:00
AE105
Juliánov - Napajedla
28 : 30
16.4. 11:00
AE106
Maloměřice - Hustopeče
25 : 17
6.3. 17:00
AE084
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 35
29.11. 10:30
AE051
Hustopeče - Telnice
29 : 21
21.11. 17:00
AE046
Juliánov - Hustopeče
22 : 26
14.11. 15:00
AE042
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
25.10. 17:00
AE035
Juliánov - Sokol II.Prostějov
38 : 31
10.10. 17:00
AE019
Ivančice - Házená Tišnov
37 : 30
1.liga starší dorostenci
3.4. 17:00
AG099
Handball KP Brno - HK Lovosice
28 : 32
28.2. 13:00
AG073
Handball KP Brno - Jičín
20 : 21
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 15:00
AH098
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Bělá
22 : 21
5.3. 15:00
AH084
Sokol Nové Veselí B - ELP Jablonec
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
10.10. 15:00
AI019
HK Ivančice - Litovel
17 : 39
2.liga mladší dorostenci Č
13.3. 17:00
AK087
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 32
2.liga mladší dorostenci M
17.4. 15:00
AL105
Sokol Juliánov - Napajedla
33 : 30
20.2. 17:00
AL070
Bohunice - Rožnov p.R.
43 : 33
21.11. 15:00
AL046
Sokol Juliánov - TJ STM Olomouc
37 : 15
14.11. 13:00
AL042
Bohunice - Bystřice p.H.
41 : 35
25.10. 15:00
AL035
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
39 : 40
10.10. 13:00
AL019
HK Ivančice - Litovel
39 : 27
Žákovská liga starších žáků
12.12. 16:20
AO019
F.-Místek A - Sokol V. Meziříčí
18 : 18
12.12. 14:30
AO017
TJ Sokol Centrum Haná - F.-Místek A
28 : 12
12.12. 12:40
AO015
F.-Místek A - Liberec
29 : 23
12.12. 10:50
AO013
Liberec - Sokol V. Meziříčí
23 : 20
12.12. 09:55
AO012
S.Vršovice - F.-Místek A
17 : 18
2.liga ženy V
9.4. 17:00
AT104
Bohunice - Olomouc
23 : 17
20.9. 13:30
AT006
HK Ivančice - L.Zubří
38 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
9.4. 15:00
AUB104
Tatran Bohunice - Olomouc
25 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 13. turnaj Jablonec N/N 4.6. - výsledky
video
online
Jablonec - Turnov
22 : 13
video
online
Jičín - D.Králové
19 : 15
video
online
Náchod - Jablonec
18 : 8
video
online
Turnov - Jičín
21 : 32
video
online
D.Králové - Náchod
15 : 19
video
online
Jablonec - Jičín
12 : 32
video
online
Turnov - D.Králové
14 : 28
video
online
Jičín - Náchod
21 : 17
video
online
D.Králové - Jablonec
16 : 11
video
online
Náchod - Turnov
7 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
38
34
1
3
888 : 508
69
2
Náchod
38
31
2
5
780 : 479
64
3
D.Králové
38
18
1
19
574 : 538
37
4
Pardubice
38
14
0
24
556 : 667
28
5
Liberec
18
12
0
6
376 : 321
24
6
Jablonec
38
8
0
30
480 : 769
16
7
Turnov
38
4
0
34
410 : 782
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
172
Mikuláš Matek
ElektroPraga Jablonec
146
Šimon Thorovský
HBC Jičín
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
12
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
10
Daniel Černý
TJ Turnov
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Vanča
ElektroPraga Jablonec
32
Mikuláš Matek
ElektroPraga Jablonec
28
David Václavík
ElektroPraga Jablonec
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.