Liberecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
Inter REG liga - Starší žáci
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Martin Vimr
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.5.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 16:00
A44
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
28.5. 13:30
A43
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
15.5. 18:30
A37 - hala
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
26 : 28
8.5. 18:15
A34 - hala1
TJ Loko Plzeň - Rokycany
27 : 21
1.5. 18:30
A32 - venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
27 : 28
1.5. 16:00
A31
Košutka B - TJ Loko Plzeň
30 : 31
17.4. 18:00
A25
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
19 : 32
27.9. 18:45
A10
TJ Loko Plzeň - Bolevec M.A.T.
33 : 29
20.9. 11:00
A08
Starý Plzenec "B" - Košutka B
28 : 25
6.9. 17:00
A01
Košutka B - TJ Loko Plzeň
26 : 29
Žákovská liga starších žáků
12.12. 14:00
AO047
Talent A - HBC Strakonice
21 : 15
12.12. 13:00
AO046
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
23 : 22
12.12. 11:00
AO044
Talent A - TJ STM Olomouc
27 : 8
12.12. 10:00
AO043
Jičín - Rožnov p.R.
25 : 14
12.12. 09:00
AO042
TJ STM Olomouc - HBC Strakonice
12 : 24
12.12. 08:00
AO041
Rožnov p.R. - Talent A
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
14.5. 15:15
AP258
J.Hradec - Ivančice
24 : 24
14.5. 14:15
AP257
DHC Plzeň A - Slavia
10 : 15
14.5. 11:15
AP254
DHC Plzeň A - J.Hradec
20 : 24
14.5. 10:15
AP253
Ivančice - Zlín A
20 : 28
14.5. 08:15
AP251
Zlín A - DHC Plzeň A
19 : 12
12.3. 13:30
AP177
DHC Plzeň A - Kobylisy II
36 : 11
12.3. 11:40
AP175
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 18
12.3. 08:55
AP172
Žeravice - Kobylisy II
29 : 17
12.3. 08:00
AP171
Havl. Brod A - DHC Plzeň A
17 : 23
13.2. 14:30
AP125
Háje - SKH Velká n.V.
19 : 13
13.2. 12:30
AP124
Cheb-CheLK - Háje
13 : 19
13.2. 10:00
AP122
DHC Plzeň A - Háje
19 : 14
13.2. 09:00
AP121
Cheb-CheLK - SKH Velká n.V.
10 : 14
5.12. 16:15
AP029
DHK Litovel - DHC Plzeň A
8 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 13. turnaj Jablonec N/N 4.6. - výsledky
video
online
Jablonec - Turnov
22 : 13
video
online
Jičín - D.Králové
19 : 15
video
online
Náchod - Jablonec
18 : 8
video
online
Turnov - Jičín
21 : 32
video
online
D.Králové - Náchod
15 : 19
video
online
Jablonec - Jičín
12 : 32
video
online
Turnov - D.Králové
14 : 28
video
online
Jičín - Náchod
21 : 17
video
online
D.Králové - Jablonec
16 : 11
video
online
Náchod - Turnov
7 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
38
34
1
3
888 : 508
69
2
Náchod
38
31
2
5
780 : 479
64
3
D.Králové
38
18
1
19
574 : 538
37
4
Pardubice
38
14
0
24
556 : 667
28
5
Liberec
18
12
0
6
376 : 321
24
6
Jablonec
38
8
0
30
480 : 769
16
7
Turnov
38
4
0
34
410 : 782
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
172
Mikuláš Matek
ElektroPraga Jablonec
146
Šimon Thorovský
HBC Jičín
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
12
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
10
Daniel Černý
TJ Turnov
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Vanča
ElektroPraga Jablonec
32
Mikuláš Matek
ElektroPraga Jablonec
28
David Václavík
ElektroPraga Jablonec
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.