Liberecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
Inter REG liga - Starší žáci
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 17:00
AC127
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
7.5. 18:00
AC125
S.Vršovice - VŠ Plzeň
32 : 24
24.4. 17:00
AC109
Libčice n. Vlt. - Šťáhlavy
37 : 9
25.10. 17:30
AC034
Praha 4 - Zruč n.S.
31 : 21
17.10. 17:00
AC025
Č.Budějovice - Šťáhlavy
29 : 25
10.10. 16:30
AC020
Košutka - S.Vršovice
19 : 24
26.9. 17:00
AC011
H.Brod - Č.Budějovice
23 : 22
2.liga muži SVČ
24.4. 14:30
AD111
Sokol Kobylisy - Kolín
29 : 33
3.4. 17:30
AD097
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 23
2.liga starší dorostenci Č
3.4. 13:30
AH097
1.HC Pardubice - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 30
17.10. 15:00
AH025
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ130
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
20.9. 15:00
AJ003
HK B Most - Zlín
34 : 18
2.liga mladší dorostenci Č
7.5. 14:00
AK125
S.Vršovice - Loko Louny
30 : 35
3.4. 15:30
AK097
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
33 : 29
8.11. 12:00
AK062
S.Vršovice - Náchod
21 : 19
24.10. 16:30
AK033
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - S.Vršovice
35 : 22
Žákovská liga starších žáků
20.2. 17:00
AO130
Náchod - HBC Strakonice
17 : 21
20.2. 16:00
AO129
Sokol V. Meziříčí - Zubří A
18 : 21
20.2. 14:00
AO127
HBC Strakonice - Sokol V. Meziříčí
25 : 13
20.2. 12:00
AO125
Sokol V. Meziříčí - Náchod
20 : 26
20.2. 10:00
AO123
Náchod - Zubří A
19 : 17
2.liga ženy Z
7.5. 16:00
AS125
S.Vršovice B - Milevsko
28 : 16
19.3. 18:00
AS073
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
28 : 21
21.2. 16:00
AS076
Milevsko - TJ Sokol Bělá
17 : 33
20.2. 18:15
AS078
HBC Strakonice - Turnov
17 : 16
13.12. 18:30
AS063
Kobylisy B - Milevsko
23 : 16
5.12. 16:00
AS056
Turnov - TJ Sokol Bělá
13 : 17
8.11. 10:00
AS040
S.Vršovice B - Turnov
23 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
12.3. 18:00
AUA091
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 13. turnaj Jablonec N/N 4.6. - výsledky
video
online
Jablonec - Turnov
22 : 13
video
online
Jičín - D.Králové
19 : 15
video
online
Náchod - Jablonec
18 : 8
video
online
Turnov - Jičín
21 : 32
video
online
D.Králové - Náchod
15 : 19
video
online
Jablonec - Jičín
12 : 32
video
online
Turnov - D.Králové
14 : 28
video
online
Jičín - Náchod
21 : 17
video
online
D.Králové - Jablonec
16 : 11
video
online
Náchod - Turnov
7 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
38
34
1
3
888 : 508
69
2
Náchod
38
31
2
5
780 : 479
64
3
D.Králové
38
18
1
19
574 : 538
37
4
Pardubice
38
14
0
24
556 : 667
28
5
Liberec
18
12
0
6
376 : 321
24
6
Jablonec
38
8
0
30
480 : 769
16
7
Turnov
38
4
0
34
410 : 782
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
172
Mikuláš Matek
ElektroPraga Jablonec
146
Šimon Thorovský
HBC Jičín
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
12
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
10
Daniel Černý
TJ Turnov
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Vanča
ElektroPraga Jablonec
32
Mikuláš Matek
ElektroPraga Jablonec
28
David Václavík
ElektroPraga Jablonec
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.